МИР УКРАЇНІ!

20 вер. 2024
«МИР» лише 3 букви в слові, які мають глибокий сенс. Без миру не має спокійного життя… Кожна дитина, кожна родина в нашій державі мріє про мир та злагоду.

«МИР» лише 3 букви в слові, які мають глибокий сенс. Без миру не має спокійного життя… Кожна дитина, кожна родина в нашій державі мріє про  мир та злагоду.

20.09.2024 в  Ліцеї №25 (директор Ірина Бесєдіна) відбулися заходи до Всесвітнього дня Миру.

Учні групи продовженого дня  на подвір’ї Ліцею малювали на асфальті. Учні 5-6-х класів заповнювали інтерактивну газету «Після війни Я…». Учні 7-11 класів брали участь у Всеукраїнській освітній кампанії «Голуб миру».  Учні 10-А класу підготували запальний флешмоб «Ми за мирне небо України», який символізує єдність та прагнення до перемоги!.

Тож бажаємо нашій ненці Україні  та усьому світові МИРУ!

Наталя Чернецька, керівник євроклубу «Планета»