Гей, козаче!

3 жовт. 2024

Гей, козаче!
День українського козацтва – це свято, яке має велике значення для нашої культури та історії. Щоб вшанувати цю подію, у Ліцеї №25 (директорка Ірина Бесєдіна) були організовані веселі козацькі розваги для учнів 6-7 класів:
- козацька перетяжка: учасники змагалися у силі та спритності;
- кидання колоди: потрібно було точково кидати «колоди» (м'ячі) в ціль;
- біг на швидкість: команди змагалися в естафетному бігу, передаючи один одному "козацький жезл".
На завершення заходу відбувся флешмоб “Козацькому роду нема переводу”
Заходи до Дня українського козацтва пройшли на ура! Учні не тільки отримали задоволення, але й дізналися більше про козацьку культуру, традиції та цінності. Такі події допомагають формувати патріотичний дух і підтримувати інтерес до української історії.
Вчитель фізичної культури Наталія Бєлкіна