Добро творити легко

4 жовт. 2024
Щороку 4 жовтня відзначається Всесвітній день тварин. Це привід не тільки згадати про домашніх улюбленців та диких тварин, а й замислитись про екологічну ситуацію в усьому світі.

Добро творити легко

В цей день в 4 – А класі Ліцею №25( директорка Ірина Бесєдіна), відбувся «Урок доброти», присвячений Всесвітньому дню захисту тварин.

На цьому уроці ми говорили про відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно членами сім'ї.  Також діти загадували загадки про своїх улюбленців та поділилися світлинами та малюнками. На останок, учні переглянули відеоролик про тварин. В цей день ми передали до притулку для тварин корм для чотирилапих друзів.

«Добрі почуття - це серцевина людяності. Якщо добрі почуття не виховані в дитинстві, їх ніколи не виховаєш» - так писав В.О.Сухомлинський.

Хочеться, щоб іскорка доброти, милосердя, справедливості та співчуття, яка горить в очах наших дітей, з роками перетворилася на багаття і щоб вони виросли справжніми людьми.

Наталія Лаптєва, класний керівник 4-А класу