Ти наше диво калинове, кохана українська мово

21 лют. 2024
21 лютого в Україні відзначається День рідної мови - особливий день для всіх українців, тож і для учнів 2-Б класу Ліцею №25 (директор Ірина Бесєдіна). Діти в дружньому ранковому колі співали, з особливим захватом та радістю продемонстрували свою майстерність в читанні та письмі. Протягом дня другокласники прикрашали дошку яскравими малюнками.

Такі заходи не лише підвищують інтерес учнів до вивчення української мови, але й допомагають формувати національну свідомість та гордість за свою мову, культуру.

День рідної мови в школі - це час для творчості, патріотизму та веселих вражень.

Класна керівниця 2-Б класу Наталія Любімцева