Тварини – наші друзі

26 лют. 2024
23 лютого 2024 року здобувачі освіти 5-Б, 5-В, 6-В класів Ліцею №25 (директорка Ірина Бесєдіна) відвідали міський притулок для тварин. Звичайно, дітлахи приїхали не з порожніми руками, а з подарунками. Тож працівники притулку разом з чотирилапими мешканцями були дуже вдячні за це.

23 лютого 2024 року здобувачі освіти 5-Б, 5-В, 6-В класів  Ліцею №25 (директорка Ірина Бесєдіна) відвідали міський притулок для тварин.  Звичайно, дітлахи приїхали не з порожніми руками, а з подарунками. Тож працівники притулку разом з чотирилапими мешканцями були дуже вдячні за це.

Дітям провели екскурсію, де вони змогли познайомитися з декількома трагічними історіями прибуття тваринок до притулку. Ліцеїстів надзвичайно вразив котик, який має 1 око і щиро мріє про сім’ю. А також їх здивувала історія про песика Халка, який , незважаючи на трагічну долю, був дуже радий знайомству з дітлахами та чекає їх ще. Багато дітей були шоковані розповідями працівниці та деякі з них навіть не втримавшись – заплакали.

Ми щиро вдячні працівникам притулку за їх допомогу, небайдужість і  турботу. Ми дякуємо нашим ліцеїстам за те, що не залишилися осторонь і зібрали багато потрібного для наших маленьких друзів. А також ми віримо в те, що всі тваринки притулку незабаром знайдуть свої сім’ї!

Класний керівник 6-В класу

Дар’я Бобкова