Білий, пухнастий та небезпечний

29 лют. 2024
Щорічно 27 лютого в світі відзначається Міжнародний день полярного ведмедя. Цей день нагадує людству про необхідність охорони та збереження цього виду тварин. Танення льодовиків та забруднення середовища призводять до зменшення популяції білих ведмедів.

Білі ведмеді святкують день на свою честь до них на гостини завітали учні перших та других класів групи продовженого дня КЗ Ліцей №25 (директор Бесєдіна І.Є.) і  дізнались багато цікавого.

Білих ведмедів можна зустріти лише в Арктиці, неподалік Північного полюсу.

Білий ведмідь –найбільш хижий представник родини ведмежих. Окремі тварини можуть досягати 1000 кг, живуть від 25 до 30 років.

Білому ведмеді комфортно при температурі -45 градусів, мають чорну шкіру та синій язик.

Білі ведмеді -  чудові плавці, можуть розвивати швидкість до 10 км на годину, здатні протриматися під водою до 2 хвилин.

Білі ведмеді мають дуже гарний нюх, чують здобич на відстані до півтора кілометрів.

Новонароджені ведмежата важать від 450 до 900 грамів, позбавлені шерсті, сліпі й глухі.

Щоб навчити дітей любити живу природу, навчити їх захищати її було організовано подорож у світ полярних володарів, проведено різноманітні конкурси та ігрові вікторини з тематичними питаннями. Створено учнями чудові аплікації « Полярний ведмідь» та «Ведмідь на ковзанах».

Білий ведмідь – символ могутності і суворості північної природи, яка, проте, часто не в змозі протистояти агресії і недалекоглядності людини.

Вихователь ГПД  Суббота О.М