День рідної мови

26 лют. 2024
Минулий тиждень у Ліцеї №25 (директорка Ірина Бесєдіна) був присвячений Дню рідної мови. Здобувачі освіти 5-11 класів брали участь у різноманітних та неймовірно цікавих заходах. Діти 5-11 класів активно виконували завдання в мовознавчому квесті «Словесна дорога», де продемонстрували свої інтелектуальні та мовленнєві навички. Одночасно відбулась вікторина «Англомовні країни», де учні познайомилися з мовами інших народів.

Цікавими фактами про українську мову вразила учнів лекторська група «Мовознавчики» (представники  6-В та 8-В класів). Вони познайомили з історією виникнення свята, а також продекламували поезію видатних літературних діячів  як нагадування про необхідність володіти мовою.

Здобувачі освіти 8-А та 9-А класів взяли участь в інтелектуальній грі «Говоримо українською». Приємно відмітити, що всі здобувачі освіти з бажанням та цікавістю брали участь у заходах.

Класні керівники 6-В,8-В класів

Дар’я Бобкова, Олександр Кислий