Натхненне слово Кобзаря

9 бер. 2024
Здобувачі освіти 4-В класу Ліцею №25 (директорка Ірина Бесєдіна), з нагоди 210 річниці з дня народження Тараса Шевченка відвідали тематичну виставку у бібліотеці закладу. Бібліотекар Наталія Дементьєва не тільки познайомила із літературними виданнями творів митця, а й провела цікавий і пізнавальний бібліотечний урок.

Здобувачі освіти 4-В класу Ліцею №25 (директорка Ірина Бесєдіна), з нагоди 210 річниці з дня народження Тараса Шевченка відвідали тематичну виставку у бібліотеці закладу. Бібліотекар Наталія Дементьєва не тільки познайомила із  літературними виданнями творів митця,  а й   провела цікавий і пізнавальний бібліотечний урок.

Діти дізналися багато цікавих, маловідомих фактів із життя поета. Особливо вразили історії  про те, що Тарас був модником, любив борщ з карасів , написав 1300 картин ,  що в Україні більше 1300 пам’ятників Тарасу Шевченкові.

Особливу увагу дітей привернув примірник Кобзаря 1954 року видання. А ще подарований  випускником нашого ліцею, який боронить нашу країну.

Четвертокласники з особливими почуттями читали вірші поета.

Класна керівниця 4-В класу Світлана Маринчук