Маленькі читачі Великого Кобзаря

9 бер. 2024
У переддень дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка, учні 2-Б класу Ліцею 25 (директорка Ірина Бесєдіна) поринули у світ слова поезії Кобзаря. Це було справжнім відкриттям для маленьких читачів, які запам'ятають кожен рядок, як частину національного скарбу.

Читання віршів Шевченка – це мандрівка крізь історію та почуття українського народу. Це також чудовий спосіб розвивати мовлення та виразне читання школярів.

Спільне читання та обговорення творів Тараса Григоровича стало маленькою святковою подією для класу. Тарас Шевченко через свою поезію вчить малечу цінувати свою історію та любити рідну мову.

Класна керівниця 2-Б класу Наталія Любімцева