«НЕЛЕКЦІЯ 2.0» З ОЛЕКСАНДРОМ ПЕДАНОМ В РАМКАХ ПРОГРАМИ UNICEF

8 бер. 2024
08.03.2024 здобувачі освіти 7-А, 8-Б, 9-А, 9-Б класів Ліцею №25 (директорка Ірина Бесєдіна) разом із класними керівниками були запрошені до Ліцею №44 на «НеЛекцію 2.0», яку проводив український шоумен, ведучий, відеоблогер Олександр Педан.

Захід відбувся в рамках програми UNICEF Ukraine "Спільно", яка має на меті допомогти учням шкіл отримати знання та навички, необхідні для життя в умовах війни.

Під час "НеЛекції" Олександр Педан спілкувався з учнями про:

• мінну безпеку: як діяти, якщо побачили підозрілий чи вибухонебезпечний предмет;
  • правила поведінки під час артилерійського обстрілу: як уберегти себе та своїх близьких;
  • збереження психічного здоров'я: як побороти страх, тривогу та інші негативні емоції.

"НеЛекція" – це інтерактивний проєкт, який допомагає дітям у доступній формі отримати важливі знання та навички. Дві години цікавого спілкування у дружній атмосфері із фізкультхвилинками і довірливими розмовами дали дітям заряд енергії. Нові знання, які отримали учні, збережуть їх здоров’я у майбутньому.

Дякуємо організаторам за цікавий захід.

Класна керівниця 7-А класу Тетяна Яковенко