Веселі та корисні канікули

28 бер. 2024

Цього року весняні канікули для учнів 5-А класу стали не лише часом відпочинку, але й можливістю для активного вивчення математики. Заняття були побудовані з використанням різних інтерактивних вправ та завдань, які дозволили учням поглибити свої знання та вміння з дій над звичайними дробами. Наприклад, одним із завдань було конструювання геометричних фігур за допомогою дробових частинок, що дозволило учням зрозуміти природу та властивості дробів на практиці. Крім того, вони вивчали математику через онлайн-гру, розв'язуючи загадки та логічні завдання, що сприяло підвищенню їхнього інтересу до предмету. Завдяки такому підходу здобувачі освіти не лише провели час корисно, але й із цікавістю вивчали математику. Під час канікул вони стали більш впевненими у своїх здібностях та готовими до подальшого навчання. Такі інтерактивні заняття стали чудовим інструментом для подолання освітніх втрат та забезпечення підтримки учнів у вивченні математики під час канікул.

Вч. Математики, Шульга М.С.