Стежинами рідного краю

28 бер. 2024
Ось і розпочалися довгоочікувані весняні канікули. Природа потихеньку прокидається. І хочеться як можна більше бувати на вулиці та заряджатись позитивними враженнями. Тому учні 2-А та 3-А класів Ліцею № 25 ( директорка Ірина Бесєдіна) відправились у цікаву подорож в екологічний центр.

Нас зустріли доброзичливі працівники  центру. Діти мали змогу познайомитись із експонатами природничого музею, послухати цікаві розповіді про історичне минуле та сьогодення нашого краю. Прийняли участь у майстер-класі. Незабутніми були враження від мешканців живого куточка-тваринок, яких можна було погодувати та потримати на руках. На завершення кожен зміг обійняти та загадати бажання біля таємничого дерева.

Ця подорож залишила в пам’яті дітлахів незабутні враження та бажання приїхати ще раз. Щиро дякуємо працівникам екологічного центру та бажаємо подальшого розвитку.

Класні керівниці 3-А та 2-А класів Наталія Лаптєва та Надія Антонова