Комунальний заклад "Ліцей №25" Кам`янської міської ради

запам'ятати

Змагання з футзалу

29 бер. 2024
27 березня у Ліцею№ 25 пройшли змагання з футзалу серед команд дітей 3-4 класів. За інформацією Вікіпедії, футзал (в Україні та інших країнах відомий і як міні-футбол) — це командна спортивна гра з м'ячем у залі за участю двох команд, кожна з яких виходять на поле у складі 5 гравців, один з них воротар. На відміну від інших видів футболу, гра відбувається на майданчику з твердим покриттям. За правилами футзал нагадує футбол. У грі наголошуються імпровізація, креативність та техніка, контроль м'яча та передачі в обмеженому просторі. Все це робить футзал швидким та видовищним видом спорту. Це також підтвердили і наші змагання. І хоча участь в них брали діти, які тільки починають свій спортивний шлях, в їх грі можна було спостерігати: і вміле володіння м’ячем, і гарне бачення поля, розуміння командної гри та велике бажання перемогти.

Змагання пройшли у дружній атмосфері , з великим у всіх бажанням продемонструвати усі свої найкращі здібності. Кожна команда(3-А,3-В,4-В) повинна була зіграти  дві гри по круговій системі. Першими вийшли на майданчик  гравці 3-В і 4-В класів, та в напруженій  боротьбі зіграли у нічию(2:2). Особливо треба відмітить гру нападаючих 3-В класу Суботнікова Богдана та Демура  Михайла, які тримали ініціативу з перших хвилин. Друга гра відбулася між гравцями 3-В та 3-А класів, та закінчилася з результатом (2:0) на користь 3-В класу. Хлопці 3-В класу були краще зіграні та пропускали менше помилок. Остання третя зустріч між командами 3-А та 4-В класів закінчилась в напруженій боротьбі у нічию (1:1). Після програшу у 3-В класу, гравці 3-А змогли зібратися та боротися за перемогу до останньої хвилини гри. Треба відмітить  таких гравців,  як  Рисюка  Владислава , Усенко Германа, Беседіна  Єгора, Луценко Назара (3-А), Коваленко Дмитра, Дорошенко Макара (4-В).  Молодці!
   Отже переможцями змагань стала команда 3-В класу(1перемога,1нічия), друге місце виборола команда 4-В класу(2 нічиї), третє місце посіла команда 3-А класу(1програш,1нічия).