ТУРИСТИЧНИЙ ТРЕНІНГ 2-Б КЛАСУ

22 трав. 2024
День, сповнений яскравих вражень і емоцій провели учні 2-Б класу ліцею №25 (директорка Ірина Бєсєдіна): дружньою шкільною родиною вирушили на туристичний тренінг до лісу. Діти спостерігали за природою, милувалися свічками сосен, обійняли велетня-дуба, слухали переспіви пташок.

Потім об'єдналися в команди й відчули себе справжніми туристами: навчилися розпалювати вогнище, долати перешкоди за допомогою мотузкових споруд, працювати в команді.

Незабутнє враження залишили справжня туристична каша, приготована на вогні та запашний чай, заварений на травах і квітах.

Туристичний тренінг подарував безліч позитивних емоцій, нових навичок. Діти повернулися додому щасливі та задоволені.

Дякуємо інструкторам та вихованцям туристичного клубу “Орлан” за організацію цього чудового дня та гарний настрій!

Класна керівниця 2-Б класу Наталія Любімцева